Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë/ MSH: Ja sa viktima dhe të prekur nga koronavirusi ka...

E rëndë/ MSH: Ja sa viktima dhe të prekur nga koronavirusi ka sot në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 434 raste të reja, jetën e kanë humbur 19 persona, ndërsa 421 e kanë fituar betejën me Covid -19. Që nga fillimi i pandemisë në vend janë regjistruar 214.213, ndërsa prej tyre janë shëruar 198.419 dhe 7.551 kanë humbur jetën. Rastet aktive me virus në vend janë 8.283.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments