Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë / I rreh nënën dhe babën në Ohër, arrestohet nga...

E rëndë / I rreh nënën dhe babën në Ohër, arrestohet nga policia

Dje më datë 16.07.2022, është privuar nga liria personi T.M,informon Struga Ekspres.

Personi T.M në shtëpinë e familjes në Ohër ka sulmuar fizikisht prindërit e tij. Ndaj tij do të bëhet një kallëzim përkatës.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments