Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriE rëndë/ 46 vjeçarja nga Prrenjasi vetëvaret në kasolle

E rëndë/ 46 vjeçarja nga Prrenjasi vetëvaret në kasolle

Një 46-vjeçare në Prrenjas i ka dhënë fund jetës së saj. Ajo është vetëvarur në kasollen pranë banesë së saj.

Në trupin e viktimës nuk ka patur shenja dhune. Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë të ndjerën të ndërmarrë këtë veprim.

“Në fshatin Stranik, Prrenjas, është gjetur, dyshohet e vetëvarur në kasolle pranë banesës pa shenja dhune shtetesia A.K., 46 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments