Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëE mrekullueshme: Halil Kastrati do t’i dhurojë 128 shtëpi gjatë këtij muaji

E mrekullueshme: Halil Kastrati do t’i dhurojë 128 shtëpi gjatë këtij muaji

Humanisti shqiptar, Halil Kastrati, ka njoftuar se më 28 dhjetor, do i dhurojë gjithsej 128 shtëpi për familjet nevojtare, transmeton Insajderi.

Ai përmes Facebook ka thënë se kjo do të jetë ditë e veçantë dhe e pa harruar si dhe ka paralajmëruar surpriza të tjera.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments