Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE hedhin 14-vjeçaren nga dritarja e shkollës në Aerodrom

E hedhin 14-vjeçaren nga dritarja e shkollës në Aerodrom

Në stacionin policor Aerodrom E.C. (50) sot ka denoncuar se më 28 shtator në një shkollë në Aerodrom ka ndodhur dhunë.

Siç njoftoi MPB-ja, është denoncuar se në periudhën nga ora 10:30 deri në orën 11.00 në një shkollë fillore në lagjen e Aerodromit, katër nxënës e kanë kapur për këmbë dhe duar shoqen e tyre të shkollës 14 vjeçare, dhe e kanë hedhur në tokë. Vajza ka marrë lëndime të lehta trupore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments