Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiE dhimbshme/ Ndërron jetë profesori Ymyt Zendeli, muzikanti dhe profesori i shquar...

E dhimbshme/ Ndërron jetë profesori Ymyt Zendeli, muzikanti dhe profesori i shquar nga Struga

Sot Struga humbi edhe nje legjende!
Personalitet me virtytet me te larta qe mund te posedoje nje njeri!
Gjeni i cili u lind ne kohe dhe vend te gabuar!
Do mbetesh gjithmone ne zemren time dhe te gjithe nxenesve te tu!
Tu befte shpirti drite, sic ishe edhe ne kete bote!
U prehsh ne paqe prof. Ymit Zendeli
P.s. ngushellime familjareve dhe dashamireve!
🤍

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments