Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniE dhimbshme! Kjo është mosha e viktimave në Deçan

E dhimbshme! Kjo është mosha e viktimave në Deçan

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, pasi është sulmuar një autobus me armë zjarri, tre persona kanë mbetur të vdekur.

Express mëson i vrarë ka mbetur shoferi i autobusit dhe dy nxënës, vajzë e djalë. Mësohet se djali është 17-vjeçar.

Dyshohet se dy nxënësit që kanë mbetur të vdekur janë të lindur në vitin 2003/04.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments