Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDy të rinj nga Ohri pas aksidentit rrahin burrin dhe gruan e...

Dy të rinj nga Ohri pas aksidentit rrahin burrin dhe gruan e tij e bëjnë për në spital.Paditen nga policia

SPB Ohër ka ngritur kallëzim penal kundër D.M (20) dhe V.M (28), të dy nga Ohri, për shkak të dyshimit se kanë kryer dhunë ndaj dy personave,njofton Struga Ekspres.

Më 18.08.2019 në fshatin Peshtan pas një mosmarrëveshje në lidhje me aksidentin,të dy të rinjtë kanë sulmuar fizikisht A D. dhe gruan e tij, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments