/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Dy raste të reja me koronavirus, infektohen vëllezërit nga Elbasani
Shqipëri, Slider

Dy raste të reja me koronavirus, infektohen vëllezërit nga Elbasani

Janë konfirmuar edhe dy raste të reja me koronavirus në Elbasan.

Të infektuarit janë dy vëllezër nga Elbasani, duke e çuar në 148 numrin total të të infektuarve më COVID-18 në Shqipëri.

Dy vëllezërit, 22 dhe 25 vjeç, ndodhen të karantinuar në shtëpinë e tyre.

Bëhet me dije se dy të prekurit janë djemtë e 62 vjeçarit që rezultoi pozitiv në testin e COVID-19 ditën e djeshme, raporton Abcnews.

March 26, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres