Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDy persona gjenden të vdekur në shtëpi

Dy persona gjenden të vdekur në shtëpi

Dy persona të vdekur janë gjetur dje në shtëpitë e tyre, në dy raste të ndara në Shkup dhe Manastir, njoftoi MPB.

J.Sh. nga Prilepi, dje në ora 10:00 në SPB Shkup, ka raportuar se në rrugën “Kozle” në Shkup ka gjetur babain e saj të ndjerë Z.J (62). Vdekjen pa shenja të dukshme dhune e ka konfirmuar mjeku i Urgjencës Mjekësore.

Në orën 14:52 të ditës së djeshme në RTSH Manastir është raportuar se V.I.(79) është gjetur i pajetë në shtëpinë në fshatin Dobrushevë të Prilepit. Një mjek i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune të dukshme.

Në të dyja rastet, me urdhër të prokurorit publik, trupat janë dorëzuar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments