Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti“DRINI MALL” vjen me pamje fantastike në zemër të Strugës .Ju ofron...

“DRINI MALL” vjen me pamje fantastike në zemër të Strugës .Ju ofron dyqanet me qera, rezervo tani (FOTO)

“DRINI MALL” vjen në Strugë si një nga Qendrat Tregtare me standarde evropiane në zemër të qytetit turistik, shumë atraktive për qytetin e Strugës.
Qendra Tregtare pas renovimit do të marr një pamje fantastike që do zbukurojë edhe qendrën e qytetit të Strugës sipas projektit edhe pamjeve që ka prezantuar ekipi drejtues i Qendrës Tregtare “DRINI MALL”.

Qendra Tregtare “DRINI MALL” jep me qera lokalet e saj.
Bëhuni dhe ju pjesë e suksesit të biznesit tuaj brenda kësaj qendre me standarde evropiane.

“DRINI MALL” ofron të gjitha kushtet dhe elementët bashkëkohore për funksionimin bizneseve, si dhe duke u mbështetur në kërkesat për hapësira tregtare nga kompanitë e interesuara.

Telefononi tani: 070 333 513
Email: [email protected]

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments