Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDrejtori i shkollës denoncon babain që dhunonte vajzën e tij

Drejtori i shkollës denoncon babain që dhunonte vajzën e tij

Drejtori i një shkolle fillore në Tetovë ka denoncuar në polici se dy nxënëse të klasës së tetë i kanë rrëfyer atij, se shoqja e tyre 14-vjeçare ka qenë e keqtrajtuar fizikisht dhe seksualisht nga babai i saj.
Drejtori më pas ka biseduar me vajzën e dhunuar cila e ka konfirmuar rastin. MPB-ja informon se vajza është kontrolluar nga gjinekologu dhe tani priten rezultatet. Babai i dyshuar për momentin është ndaluar në stacion policor në Tetovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments