Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDrejtori Armend Arsllani sot ua ndau disa vendime nëpunësve të Spitalit të...

Drejtori Armend Arsllani sot ua ndau disa vendime nëpunësve të Spitalit të Strugës (FOTO)

Duke i caktuar vendimet📃të nëpunësve administrativë dhe shërbimit teknik, jemi krenarë që kemi mundur të vazhdojmë me serinë e punësimeve, duke mbajtur kështu të rinjtë në qytetin tonë në vendin tonë.
Kjo është një ditë e rëndësishme si për ju ashtu edhe për ne si dhe për spitalin tonë. Shumë prej tyre ishin entuziastë dhe me vetëmohim punuan në #SpitalinePërgjithshëmTëStrugës🏥me kompensim minimal financiar, disa me kontratë në vepër, në gjendje të pasigurisë financiare dhe të ardhme të pasigurtë.
Megjithatë, erdhi edhe kjo ditë kur ju merituat mirënjohje.
👏Ju përgëzoj të gjithëve dhe ju uroj shumë suksese në këtë punë mbi të gjitha humane dhe mirënjohëse
Armend Arsllani-Drejtor i Spitalit të Përgjithshëm të Strugës

….
🔳Со доделувањето на решенија📃на административните службеници👨‍💻👩‍💻и техничка служба, се гордееме што успеавме да продолжиме со низата вработувања, а со тоа младите луѓе да ги задржиме во нашиот град во нашата земја.
🔳Ова е значаен ден како за вас така и за нас и за нашата болница.
Многу од нив беа ентузијасти и несебично работеа во #ОпштаБолницаСтруга🏥со минимален финансиски надомест, некои со договор на дело, во состојба на финансиска несигурност и неизвесна иднина.
🔳Меѓутоа дојде и овој ден кога заслужено добивте признание за вашата истрајност и макотрпна работа.
👏Честитки за сите Вас и Ви посакувам многу успеси во оваа пред се хумана и благодарна работа.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments