Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDramë në Maqedoni/ 26 vjeçari sulmon me thikë veten, nënën, motrën dhe...

Dramë në Maqedoni/ 26 vjeçari sulmon me thikë veten, nënën, motrën dhe mbesën

Sot në ora 11:15 në SPB-Tetovë është raportuar se një 26 vjeçar, banor i një fshati të Gostivarit në shtëpinë e tyre familjare, fillimisht është lënduar disa herë me një mjet të mprehtë, e më pas ka lënduar nënën e tij 50-vjeçare, motrën 29-vjeçare dhe mbesën e tij të mitur.

Menjëherë i pandehuri i cili kishte probleme shëndetësore si dhe tre personat tjerë të lënduar janë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad” për tu ofruar ndihmë mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Prokurori publik dhe ekipi i Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë-DPB Gostivar kanë kryer inspektimin e plotë dhe po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments