Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiDollogozhda me manifestim për mërgimtarët me rastin e Vitit të Ri (FOTO)

Dollogozhda me manifestim për mërgimtarët me rastin e Vitit të Ri (FOTO)

Dielli i qiellit atëror nuk kurseu sot ngrohtësinë e tij, sikur të donte ta përshëndeste këtë nismë të bashkëpunimit të nxënësve të Dollogozhdës me ata të diasporës.
Ishte kjo sot atmosfera festive në prag të Vitit të Ri në Dollogozhdë nën moton : “Mirë se vini Kurbetçinj”, ku nxënësit dhuruan një program të shkëlqyer kulturo-artistik me karakter kombëtar e argëtues.
Ja dhe disa foto që kemi siguruar…

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments