Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDo të kërkojmë të lëshohen video incizimet nga RTVM-ja

Do të kërkojmë të lëshohen video incizimet nga RTVM-ja

Partia “Dinjitei” e Stojançe Angelov i fton të gjithë qytetarët e Maqedonisë që në orën 19 ti bashkëngjitën një proteste para Televizionit shtetërorë të Maqedonisë dhe do të kërkojnë emetimin e video incizimeve të publikuara nga lideri i partisë opozitare Zoran Zaev.

“Edhe pak njerëz nëse ka une jam i gatshëm që të futem dhe të kërkoj nga ekipet e televizionit që të emitojnë incizimet e publikuara të opozitës”, deklaroi Angellov

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments