Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDjali rreh babain 90 vjeçar në Tetovë

Djali rreh babain 90 vjeçar në Tetovë

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30 në rrugën “Gjorçe Petrov” në Tetovë, zyrtarë policorë të SPB Tetovë kanë arrestuar 69-vjeçarin nga Tetova S.A., i cili paraprakisht raportohet se është sjellë në mënyrë agresive dhe e ka sulmuar fizikisht babain e ti nëntëdhjetëvjeçar (90).

Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit për të do të përpilohet procesverbal përkatës, njoftojnë nga MPB-ja e Tetovës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments