Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaDitën edukatore, natën prostitutë! Ja si u zbulua (FOTO)

Ditën edukatore, natën prostitutë! Ja si u zbulua (FOTO)

Në video ajo shihet e veshur vetëm me të brendshme, ndërsa merr 30 euro për një performancë të nxehtë.

Ndaj saj është hapur një hetim, por edukatorja u mbrojt duke thënë, “Jam vetëm, mund të bëj çfarë të dua”.

Ngjarja vjen nga Kaliningrad, në Rusi. Ndërkohë siç raportojnë media vendase, burrit me të cilin u filmua, i kishte thënë se ishte edukatore.

Po ashtu i kishte thënë se puna e saj e natës nuk ndikonte aspak në angazhimin që kishte në shkollë dhe ai e kishte filmuar në fshehtësi, shkruan noa.al.

Jo vetëm kaq! Katya kishte specifikuar se nuk ofronte “shërbime intime” rregullisht, por se bëhej fjalë për ndonjë punë të vogël me kohë të pjesshme.

Por në rrjetet sociale u përhapën disa filmime të nxehta të saj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments