Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniDita e Alfabetit shqip, ditë jo pune për shqiptarët

Dita e Alfabetit shqip, ditë jo pune për shqiptarët

Dita e Alfabetit shqip, 22 nëntori, e mërkurë, është ditë jo pune për pjesëtarët e komunitetit shqiptar në Republikën e Maqedonisë, njofton Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Njëkohësisht, Ministria qytetarëve pjesëtarë të komunitetit shqiptar ua uron Ditën e Alfabetit shqip.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments