Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDigjet një shtëpi në Strugë, ja në cilin fshat (FOTO)

Digjet një shtëpi në Strugë, ja në cilin fshat (FOTO)

Zjarrikësja e Strugës ka reaguar për shuarjen e zjarrit në kulmin e një shtëpie në fshatin Llozhan të Strugës.Njësiti Zjarrfikës ka reaguar me dy automjete zjarrfikëse si dhe me një ekip prej 6 zjarrfikës.Reagimi në kohë ndaloi zgjerimin e zjarrit duke e lokalizuar të njëjtin në kohë të shkurtër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments