Sunday, December 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDigjet një autobus në Kumanovë

Digjet një autobus në Kumanovë

Ka marrë flakë një autobus i cili sapo ishte nisur nga stacioni i autobusëve në Kumanovë në drejtim të Shkupit, njofton “Alsat”.

Zjarri kaploi pjesën e sipërme të autobusit, ndërsa falë intervenimit të shpejtë të zjarrfikësve dhe drejtuesit të autobusit, zjarri u fik shpejtë.

Udhëtarët të cilët ishin brenda janë evakuar me kohë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments