Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDigjen katër shtëpi në Shkup

Digjen katër shtëpi në Shkup

Një zjarr ka shpërthyer në pasditen e sotme në lagjen Zllokuqan të Shkupit ku janë përfshirë katër shtëpi.
Komandanti i Brigadës zjarrfikëse territoriale e Qytetit të Shkupit, Zvonko Tomeski për MIA-n deklaroi se zjarri është shuar me kohë dhe se në terren është intervenuar me 13 zjarrfikës dhe pesë automjete. “Ekzistonte rrezik nga përhapja e zjarrit, por me kohë u intervenua. Nuk ka persona të lënduar”, deklaroi Tomeski. Zjarri shpërtheu në rrugën “Skupi nr.12″. Dëmi material në mënyrë shtesë do të konfirmohet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments