Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDializën në Strugë do ta drejtojë LSDM-ja dhe Aleksandër Poposki

Dializën në Strugë do ta drejtojë LSDM-ja dhe Aleksandër Poposki

Drejtori i ri i DIALIZËS së Strugës është kuadër i LSDM-së, Aleksandër Poposki,njofton Struga Ekspres.

Sami Mena sot dorëzoi mandatin e tij për tu zëvendesuar nga Aleksander Poposki.
Kjo drejtori udhehiqeshte nga kuadro shqiptar qe nga viti 2003.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments