/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Deri të premten s’ndalet shiu
Maqedoni, Slider

Deri të premten s’ndalet shiu

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut, sidomos në pjesën jugore të vendit.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 17 deri 24 gradë celcius.

Deri të premten pritet që moti të jetë jostabil dhe me reshje të shiut, ndërsa prej të premten pritet stabilizim dhe rritje të temperaturave.

June 26, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres