Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDerbi i qytetit të Strugës, Vllaznimi-Karaorman, u mbyll me barazim

Derbi i qytetit të Strugës, Vllaznimi-Karaorman, u mbyll me barazim

Derbi i qytetit të Strugës ndërmjet Karaormanit dhe Vllaznimit që nisi në ora 11:00, u mbyll me rezultatin 0:0,shkruan Struga Ekspres.
Derbi u luajtë në stadiumin e qytetit “Karaorman”, ku në këtë rast, ishte Vllaznimi që i rrëmbeu një pikë Karaormanit si musafir në fushën e saj.
Fc.Vllaznimi me këtë barazim grumbullon 8 pikë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments