Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDel në shitje "Mercedesi" i Gruevskit (FOTO)

Del në shitje “Mercedesi” i Gruevskit (FOTO)

Prej sot dhe në dhjetë ditët e ardhshme, të gjithë personat e interesuar fizik, juridik apo të huaj mund të paraqesin kërkesë deri tek Shërbimi për punë të përbashkëta për pjesëmarrje në ofertën publike të “Mercedesit” të blinduar.
Çmimi fillestar është 14.372.208 denarë në bazë të vlerësimit nga ana e Ministrisë së Drejtësisë dhe Byrosë për ekspertizë gjyqësore.

“Serioziteti i ofertës të interesuarit e garantojnë me deponimin e garancisë bankare në vlerë prej dy për qind nga vlera e paramenduar e veturës, apo 287.444 denarë”, ka thënë Pece Mirçevski në pres konferencën e sotme në qeveri.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments