Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDalin të amnistuarit e parë nga Idrizova

Dalin të amnistuarit e parë nga Idrizova

Këshillat penale pranë Gjykatës Themelore Gjykata 1 – Shkup të cilët procedurojnë me kërkesat e parashtruara nga Gjykata, lidhur me Ligjin e amnistisë i miratuan vendimet e para të cilat gjatë ditës do të parashtrohen tek institucionet kompetente të burgjeve prej ku edhe janë marrë kërkesat, njoftoi Gjykata Themelore Shkup 1.
Duke pasur parasysh numrin e madh të kërkesave që vazhdojnë të mbërrijnë në Gjykatë, këshillat penale vazhdojnë me punën dhe vendimet e marra menjëherë do t’i parashtrojnë tek institucionet kompetente me qëllim që të respektohet vendosja e afatit ligjor./Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments