Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniÇmime të reja të derivateve të naftës

Çmime të reja të derivateve të naftës

Me vendim të Komisionit Rregullativ për Energji, nga mesnata çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-95 ulet për 0,50 den dhe do të shitet me çmim prej 82,50 den/litër.

Benzina EUROSUPER BS-98 do të lirohet për 1,00 den dhe do të kushtojë 84,50 den/litër.

Çmimet me pakicë të EURODIESEL (D-E V) dhe vajit ekstra të lehtë për amvisëri (EL1) do të rriten për 0,50 den/litër, dhe kështu çmimi me pakicë i EURODIESEL (D-E V) do të arrijë në 73,50 den/litër Vaji ekstra i lehtë për amvisëri (EL-1) është 73,00 den/litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments