Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniÇmime të reja të derivateve të naftës

Çmime të reja të derivateve të naftës

Me vendim të Komisionit Rregullativ për Energji, nga mesnata çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-98 rritet për 0,50 den. dhe do të shitet me çmim prej 87,50 den/litër.

EURODIZELI (D-E V) dhe vaji ekstra i lehtë për amvisëri (EL-1) më lirë për 1,00 den. dhe kështu çmimi me pakicë i EURODIESEL (D-E V) do të jetë 76,00 den/litër, ndërsa çmimi me pakicë i vajit ekstra i lehtë për amvisëri (EL-1) do të jetë 75.00 den/lit.

Çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-95 nuk ndryshon.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments