Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaCIA në duart e një gruaje

CIA në duart e një gruaje

Gina Haspel është bërë femra e parë në historinë amerikanë që do të jetë në krye të CIA-s. Vendimi sapo është marrë nga presidenti amerikan, Donald Trump.
Pak minuta pasi Trump e emëroi ish drejtorin e deritanishëm të CIA-s, Mike Pompeon si sekretar të ri të shtetit, menjëherë e ka gjetur zëvendësuesen.

“Kam kënaqësinë të njoftojë se Gina Haspel do të bëhet drejtoresha e parë e CIA-s dhe gruaja e parë që do ta mbajë këtë pozitë. Urime për të gjithë” njofton Trump.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments