Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBurri e pranon se ka kryer marrëdhënie me vajzën 10 vjeçare të...

Burri e pranon se ka kryer marrëdhënie me vajzën 10 vjeçare të dashnores !

Të shtunën në stacionin policor në qytetin Vinicë, një grua 33 vjeçare nga Shtipi (në momentin e denoncimit të rastit ka jetuar në Koçan), ka njoftuar policinë se personi A.H. (22) nga Vinica, me të cilin jeton në bashkësi jashtëmartesore, ka kryer marrdhënie seksuale me vajzën e saj 10 vjeçare.

Pas bisedës s zhvilluar me të gjithë personat në stacionin policor, ku ka qenë prezent edhe një puëntor nga Qendra për punë sociale në Vinicë, me kërkesë të Prokurorit publik, vajza 10 vjeçare është kontrolluar në Spitalin e përgjithshëm në Koçan.

Gjatë kontrollit është konstatuar se ekziston kontakt seksual, kurse 22 vjeçari A.H. ka deklaruar se disa herë, pa përdorim të dhunës, me dëshirë të vajzës kanë pasur marrëdhënie seksuale. Ai është arrestuar dhe pas dokumentimit të plotë të rastitdo të ngritet padi adekuate për shkak të dyshimit për veprën p enale “sulm seksual ndaj fëmiut”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments