Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBrenda ditës kreu katër vjedhje të rënda, arrestohet 31 vjeçari!

Brenda ditës kreu katër vjedhje të rënda, arrestohet 31 vjeçari!

Sot policët e Departamentit të Punëve të Brendshme Qendër dhe Bit Pazar kanë arrestuar F.M.(31) nga Shkupi.

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, ai dyshohet se gjatë ditës ka kryer katër vepra penale “vjedhje të rënda” dhe atë një në barnatore dhe tre në shitore në rrugën “Orce Nikollov”, “Mitropolite Teodosi Golloganov” dhe në sheshin “Maqedonia”, ku njëra prej tyre ka qenë tentativë dhe ka marrë mjete të ndryshme dhe para.

Në bisedë zyrtare me policët ai i ka pranuar veprat dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments