Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBora sonte mbulon Maqedoninë, ja ku është duke rënë për momentin

Bora sonte mbulon Maqedoninë, ja ku është duke rënë për momentin

Për shkak të rreshjeve të borës rruga Gostivar – Kërçovë nëpërmjet Strazhës është e ndaluar për automjete të rënda nga ora 19:50.

Reshje të borës për momentin ka në Kodrën e Diellit dhe në Mavrovë.

Sipas meteorologëve në orët e mëngjesit në male do të ketë reshje bore, ndërkaq nga e premtja pritet të stabilizohet moti.

Gjatë vikendit pritet të kemi mot më të ftohtë dhe më reshje shiu dhe bore në male. Reshje më të mëdha shiu do të ketë të shtunën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments