Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBoksierët strugan, Dion Lena dhe Ferit Hoxha kthehen me medalje nga Kosova

Boksierët strugan, Dion Lena dhe Ferit Hoxha kthehen me medalje nga Kosova

Dy boksieret strugan, Dion Lena dhe Ferit Hoxha që përfaqësuan Maqedoninë e Veriut, kthehen me madalje nga Turneu Ndërkombetar ADEM JASHARI në Kosovë ku në këtë turne morën pjesh shumë boksierë nga Bullgaria,Kuba,Slovakia,Gjermania,Shqipëria,Kosova,Maqedonia dhe nga disa disa shtetete të tjera.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments