Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBoksierët e “Sindi”-t shkëlqejnë në Strugë

Boksierët e “Sindi”-t shkëlqejnë në Strugë

Boksierët e “Sindi”-t shkëlqejnë në Strugë. -Ketë te premte (28.07.2023) ne qytetin e Strugës u mbajt turneu ndërkombëtar “FightForGlory” ku moren pjes disa shtete te ndryshme si: Shqipërija, Kosova, Bullgaria, Austria, Zvicra, Maqedonia. Gjithsej kishte 14 metche, ku 8 prej tyre ishin boks dhe 6 ne kikboks. Në kategorin e boksit perfaqsuses ishtin dhe 6 boksierët vendas të B.K.”Sindi” ku te gjith dolen fitues nga ky event. Aron Skenderi ne kategorin kadet (42kg) dominoj kundershtarin gjat tre …

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments