Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBllokohet rruga për automjetet e rënda në Mavrovë-Dibër dhe Kërçovë-Gostivar

Bllokohet rruga për automjetet e rënda në Mavrovë-Dibër dhe Kërçovë-Gostivar

Për shkak të reshjeve intensive të borës, aksi rrugor Mavrovë – Dibër është bllokuar pasi që është aplikuar ndalesa për lëvizjen e mjeteve të rënda transportuese.
Sipas Auto Moto Lidhjes së Maqedonisë, kjo masë ka hyrë në fuqi nga ora 22.00. Paraprakisht ishte shpallur ndalesa edhe për aksin rrugor Kërçovë – Gostivar për mjetet e rënda transportuese.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments