Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBlinken me fjalë të mëdha për kryesimin e Osmanit me OSBE-në

Blinken me fjalë të mëdha për kryesimin e Osmanit me OSBE-në

Blinken me fjalë të mëdha për kryesimin e Osmanit me OSBE-në

Sekretari amerikan i shtetit Entoni Blinken e ka vlerësuar lartë kryesimin e OSBE-së nga Maqedonia e Veriut, respektivisht kryesuesit Bujar Osmani.

“Sekretari Blinken në Washington: Kryesimi i deritanishëm i Maqedonisë së Veriut me OSBE-nê është FANTASTIK! Faleminderit”, ka shkruar në rrjete sociale Ministri i Jashtëm i RMV dhe kryesuesi me OSBE-në Bujar Osmani.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments