Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBilall Kasami me kandidatin Abdullah Qazimi u mirëpritën nga qytetarët e Strugës...

Bilall Kasami me kandidatin Abdullah Qazimi u mirëpritën nga qytetarët e Strugës (FOTO)

Dje në takim me liderin tonë z. Bilall Kasami. Një udhëheqës i suksesshëm qëndron pranë çdo qytetari, në çdo moment dhe në çdo situatë. Në përkrahje të kujtdo që ka besim në misionin e Lëvizjes BESA, për të punuar palodhur dhe për të mos u dorëzuar kurrë. Në vështirësi e fitore, gjithmonë pranë jush.
Me përkushtim, me dëshirë, me zemër. #MeKaKrejt
#metëgjithëpotencialin
#meBesë
#Voto16
Lëvizja Besa-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments