Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeOpinionBilall Kasami: I tronditur thellë nga tragjedia ku humbën jetën tre fëmijë

Bilall Kasami: I tronditur thellë nga tragjedia ku humbën jetën tre fëmijë


Bilall Kasami-Kryetar i Lëvizjes Besa

I tronditur thellë nga tragjedia e rëndë, që ndodhi sot në mëngjes në Rramanli të Kumanovës, ku nga shpërthimi i një bombole gazi, humbën jetën tre fëmijë të vegjël me moshë të ndryshme dhe shtatë persona mbetën të lënduar, dy në gjendje më të rëndë. Më lejoni të shprehë ngushëllimet e mija familjarëve të viktimave nga kjo tragjedi e rëndë dhe personave të lënduar t’ju dëshirojmë shërim sa më të shpejt.

Në këto momente të vështira, jemi pranë familjes që pësuan nga kjo tragjedi. Dhashtë Zoti, tri engjujt e vdekur sot, Zoti t’i merrë në mëshirën e tij dhe t’i gradojë me parajsë, ndërsa familjarëve Zoti ua shtoft durimin për të përballuar këtë tmerr.

Ngushllime!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments