Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBig Mama: Fitoj 20 mijë euro nga një dasmë

Big Mama: Fitoj 20 mijë euro nga një dasmë

Big Mama ka folur së fundi rreth koncerteve dhe dasmave.
Ajo ishte e ftuar së fundi tek “Zemër Luana” teksa ka folur lidhur me këtë, shkruan lajmi.net.

Një nga lojërat në të cilat artistja ishte e përfshirë ka qenë dhe loja e shamisë ku kapitenët e të ftuarit duhet të vraponin për të marrë shaminë nga dora e moderatores Luana Vjollca.

Big Mama ishte përballë Fifit në këtë sfidë dhe nuk mundi të merrte shaminë prandaj dhe duhej t’i përgjigjej një nga pyetjeve për të cilën publiku është shumë kurioz.

Asaj iu drejtua pyetja se sa para fiton në një koncert apo në një dasmë dhe përgjigja e saj ishte 20 mijë euro.

Nuk dihet nëse Big Mama e bëri këtë vetëm për të fituar pikë, apo nëse kjo është njëmend e vërtetë.

Sidoqoftë, ajo theksoi se nuk humb asgjë nga kjo që deklaroi pasi i ka të prenotuara rreth 30 dasma për vitin 2023.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments