Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBesimi: Materialet dhe dëshmitë do ta vërtetojnë pafajësinë time

Besimi: Materialet dhe dëshmitë do ta vërtetojnë pafajësinë time

Ish drejtori i spitalit klinik të Tetovës, Florin Besimi ka përshëndetur fillimin e procesit gjyqësorë për rastin e djegies së spitalit modular në Tetovë, përcjell TV21. I akuzuari Besimi thotë se procesi do t’i mundësojë që sa më shpejt të dëshmojë pafajësinë e tij në këtë rast.

“Ky fillim i procesit për mua është shumë i rëndësishëm për shkak se kjo për mua do të thotë mundësi për dëshmimin e pafajësisë time lidhur me ketë rast tragjik! Atë që pres nga ky proces gjyqësor është mundësimi i paraqitjes së të gjitha dëshmive materialë por dhe dëshmitarëve të cilët pa asnjë dyshim do vërtetojnë pafajësinë time!”, tha Besimi për TV21.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments