Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBESA vazhdon takimet, bashkëbisedim me qytetarët (FOTO)

BESA vazhdon takimet, bashkëbisedim me qytetarët (FOTO)


Edhe sonte Lëvizja BESA ka vazhduar takimet, ku bashkëbisedojnë me qytetarë duke ua treguar situatën aktuale politike dhe duke u mobilizuar për zgjedhjet e 12 prillit.

Sonte, eksponentët e BESËS qendruan në Sllupçan, Saraj, Bojanë, Leshnicë, Gradec dhe në Reçicë të madhe.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments