Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBekim Neziri sillet para Gjykatës Penale në Shkup

Bekim Neziri sillet para Gjykatës Penale në Shkup

Siç raportohet sonte katër të dyshuar për sulmin e mbrëmshëm ndaj punonjësve në M-NAV ku mes tyre është edhe Bekim Neziri, sonte pas orës 19:00 janë parë në Gjykatën penale në Shkup.

Ndryshe, prokuroria dhe MPB-ja ende nuk kanë bërë të ditur se për cilën vepër do të ndiqen penalisht të dyshuarit që kanë kryer sulmin fizik në kullën e trafikut ajror.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments