Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBëhuni gati për shi gjatë pasdites

Bëhuni gati për shi gjatë pasdites

Temperatura deri në 37 gradë Celsius dhe paraqitje e shiut lokal afatshkurtër pritet pasdite në pjesët perëndimore dhe veriore në vend.

Sinoptikët për ditët në vijim parashikojnë se do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Në orët e pasdites do të ketë paraqitje të rrallë të shiut të rrëmbyeshëm dhe vetëtima, ndërsa të shtunën kushte për jostabilitet do të ketë në më shumë vende.

Ndryshim më i konsiderueshëm i motit pritet nga e diela nga fundi i ditës dhe të hënën kur në pjesën më të madhe të vendit do të ketë reshje të vërshueshme të shiut me vetëtima dhe erë të përforcuar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments