Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBDI-STRUGË: “LUANI” SHQIPTAR JU LUTET DHE JU PËRKULET MAQEDONASVE (FOTO)

BDI-STRUGË: “LUANI” SHQIPTAR JU LUTET DHE JU PËRKULET MAQEDONASVE (FOTO)

Të nderuar qytetar të Komunës së Strugës,
ditët e fundit jemi dëshmitar që nga ana e “Aleancës për shqiptarët” po organizohet një kampanjë tepër agresive, e udhëhequr nga “patrioti” i asaj partie, i cili tani ju lutet dhe i përgjerohet maqedonasve sikur ai vet të jetë “maqedoni më i mirë” dhe ju tregon atyre se paska ndihmuar ai këtyre katër viteve tek popullata maqedonase.
I nderuar PATRIOT, qytetarët shqiptar të njohin, sa herë kur ti ke nevojë që të përfitosh vota shqiptare ti atëherë e bënë “Shqipërinë e madhe”, kurse sa herë qe ke nevojë për votat maqedonase i përgjërohesh maqedonasve.
Kërkojmë nga ty që ta ndash mendjen dhe njëherë e përgjithmon të përcaktohesh se çfar je. Je shqiptar me me gjen ilir, apo je interesxhi që të ruash pushtetin tënd me çdo kusht.
Dil ballëlartë dhe thuaja shqiptarëve se çfar je?!(BDI-STRUGË)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments