Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBDI-Strugë: Arrihet marrëveshje për vazhdimësi të koalicionit mes BDI-së dhe LSDM-së për...

BDI-Strugë: Arrihet marrëveshje për vazhdimësi të koalicionit mes BDI-së dhe LSDM-së për Strugën (FOTO)

Arrihet marrëveshje për vazhdimësi të koalicionit mes BDI-së dhe LSDM-së për Strugën

Të nderuar qytetarë,

Duke marrë shkas nga vizioni jonë për qytetin e Strugës, përputhshmëria në programet tona dhe suksesi i arritur përgjatë mandatit të shkuar mes dy subjekteve tona, vendosëm që të vazhdojmë marrëveshjen tonë të koalicionit për qytetin e Strugës.

Qëllimi i kësaj marrëveshjeje është që të realizojmë deri në fund vizionin tonë për një Strugë të gjelbër, turistike, digjitale, urbane dhe të zhvilluar ekonomikisht.

Struga i takon çdo qytetari dhe ne do të trajtojmë çdo qytetar në mënyrë të barabartë dhe do të vlerësojmë gjithësecilin duke u nisur nga vlerat e tij. Do të udhëheqim duke u bazuar plotësisht në meritokraci.

Për Strugën, votoni gjelbër!

Rretho numrin 3!

Постигнат договор за продолжување на коалицијата меѓу ДУИ и СДСМ за Струга

Почитувани граѓани,

Врз основа на нашата визија за градот, усогласувањето во нашите програми и постигантиот успех за време на последниот мандат меѓу нашите две субјекти, одлучивме да го продолжиме нашиот коалициски договор за Струга.

Целта на овој договор е да ја реализираме до крај нашата визија за зелена, туристичка, дигитална, урбана и економски развиена Струга.

Струга е на секој граѓанин и ние ќе се однесуваме подеднакво со секој граѓанин и ќе го цениме секој врз основа на неговите вредности. Ќе владееме целосно засновани на меритократија.

За Струга, гласај зелено!

Заокружи број 3!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments