Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBastisje në Ohër, konfiskohen armë dhe municion

Bastisje në Ohër, konfiskohen armë dhe municion

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 36 vjeçarin S.T. nga Ohrit. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë, një karikator me tetë plumba, 454 plumba për pistoletë të kalibrit të ndryshëm, një pushkë gjuetie dhe disa predha si dhe një granatë dore.

Personi në fjalë është ndaluar në stacionin policorë të Ohrit, dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments