Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBashkësia Urbane-Strugë 2 të shtunën do zgjedh organet drejtuese për herë të...

Bashkësia Urbane-Strugë 2 të shtunën do zgjedh organet drejtuese për herë të parë pas viteve 90′

Ne Njësine Urbane – Rajoni II në Strugë,që pas viteve “90 për herë të parë do të zgjidhen Anëtarët e Këshillit dhe Organeve (kryetarit,sekretarit dhe arkëtarit) në mënyrë që kërkesat e Rajonit II në Strugë në mënyrë të Organizuar ti shtrojnë te Sektorët e Komunës,Njësitë Rajonale në varshmëri të pushtetit qëndror që janë me rëndësi të drejpërdrejtë dhe të përditshme mbi jetën dhe punën e qytetarëve.PRANDAJ Ftohen të gjithë banorët e Rajoni të II-të të Bashkësisë Urbane nga qyteti i Strugës,të marrin pjesë në datë 08-09-2018 (të Shtunën) në ora 19,30 në hapësirat e Shkollës së Mesme Niko Nestori në Strugë në Tubimin Qytetar për zgjedhjen e Anëtarëve të Këshilli (5-9) të Rajonit II në Strugë dhe organeve përkatëse;Kryetarit,Sekretarit dhe Arkëtarit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments