Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBakiu: Shqiptarët kalben nëpër burgje, maqedonasit lirohen

Bakiu: Shqiptarët kalben nëpër burgje, maqedonasit lirohen

“Shokët e LSDM-së u lëshuan menjër nga burgu(Boshkovski, Ramkovski, Verushevski) shqiptarët po kalben nê burgje dhe ende po dënohen.
LSDM po ndihmon me aparaturen shteterore ne zgjedhje shqiptarët e deshiruar dhe e inteprereton si koncept qytetar. Kjo me konceptin qytetar seshte gje vetem se perseritje e asaj qe kemi pare dhe më heret në fillim te tranzicionit.
Faktori ndërkombëtar ose te nderhy menjeher per keto raste te burgosurve shqiptare ose NE do ta sjellim vëmendjen e tyre këndej”, tha Bashkim Bakiu.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments