Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiASH-Strugë: Idri Istrefi mbështetet fuqishëm në Koroshishtë (FOTO)

ASH-Strugë: Idri Istrefi mbështetet fuqishëm në Koroshishtë (FOTO)

Në Koroshishtën e njerëzve punëtorë –
Dhamë zotimet tona:
Më shumë pastërti për fshatin, pa deponi të egra dhe me punonjës që kujdesen, më shumë rrugë të asfaltuara dhe të ndriçuara, më shumë hapësira për fëmijët, siguri në shkolla për nxënësit me hapësira te rregulluara, etj.
Takuam njerëz të mirë, që na mirëpritën vetëm e vetëm për një arsye, për sinqertetin tonë, për pastërtinë tonë të ndërgjegjes dhe veprimtarisë sonë të deritanishme.
Ikëm nga Koroshishta me bindjen se jo vetëm ky vendbanim, po e gjithë Struga është një bastion kundër korrupsionit dhe keqpërdorimeve me pushtetin.
Faleminderit #Koroshishtë!

#votopastër
#rretho6
Aleanca për Shqiptarët-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments